دستگاه‌های استرلیزاسیون UV


Nano Clave

جهت ضد عفونی کردن تجهیزات پزشکی و الکترونیکی از طریق اشعه UV مورد استفاده قرار می‌گیرد و تمامی سطوح ازجمله سطوحی که دسترسی به آنها ممکن نیست را ضد عفونی می‌نماید. همچنین برای ادوات و تجهیزات پزشکی و الکترونیکی که امکان استریل سازی آنها از طریق روش های رایج و معمول و از طریق مواد و شوینده‌های شیمیایی میسر نیست مناسب‌ترین شیوه ضدعفونی خواهد بود. مدت زمان استرلیزاسیون این دستگاه 60 ثانیه می‌باشد که پس از اتمام کار نیز هیچ پسماندی نخواهد داشت. لازم به ذکر است که محفظه استریل سازی دستگاه از نفوذ رطوبت که عامل نامطلوبی در فرآیند ضدعفونی سازی‌ است عایق گردیده است.

جهت ضد عفونی کردن تجهیزات پزشکی و الکترونیکی

THOR UVC

یک ربات است که با استفاده استفاده از اشعه UV و تکنولوژی Room Mapping میزان اشعه UVC مورد نیاز برای هر محیط را تعیین نموده و با شناسایی اجسام موجود در محیط وضعیت استریل شدن فضا را باتوجه به موقعیت موجود پیشبینی نموده و با توجه به قابلیت کنترل نرم افزاری می‌توان نقطه بهینه و مناسب جهت قرار گیری ربات را تعیین نمود.

همچنین این ربات قابل جابه‌جایی بوده که این امر آن را به یک وسیله مناسب جهت استریل سازی محیط درون آمبولانس‌ها تبدیل نموده است.

باتوجه به امکان تغییر ارتفاع ربات، ضدعفونی کردن سقف و کف اتاق‌ها از طریق آن ممکن خواهد بود.

ضمنا با قابلیت تشخیص درب اتاق بلافاصله پس از بازشدن درب اتاق عملکرد سیستم متوقف می‌گردد.

ربات است که با استفاده استفاده از اشعه UV و تکنولوژی Room Mapping میزان اشعه UVC مورد نیاز برای هر محیط را تعیین نموده

UV Ozone Cleaner

این دستگاه با تولید و انتشار اشعه UVC 254 nm اکسیژن را به ازن تبدیل می نماید که باعث می گردد تا علاوه بر اشعه UV موجود در دستگاه مولکول‌های اوزون موجود نیز به میکروارگانیزم های موجود یورش برده و سرعت ضدعفونی‌سازی را بالا خواهد برد. همچنین این دستگاه مجهز به interlock جهت محافظت از کاربر در برابر اشعه UV و اوزون قرار گرفته درون محفظه در خلال فرآیند استرلیزاسیون می باشد. لازم به ذکر است که برای تعیین مدت زمان فرآیند دستگاه مجهز به تایمر دیجیتال در جلوی دستگاه می باشد.

تبدیل اکسیژن به ازن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاهتماس