ضد عقونی کتاب

دستگاه ضد عفونی کتاب و کاغذ با اشعه uv

مطالعه ای که در خصوص ماندگاری ویروس کرونا بر سطح اجسام مختلف انجام شد، نشان داد این ویروس به مدت ۲۴ ساعت روی سطوح مقوایی و به مدت ۷۲ ساعت روی سطوح پلاستیکی فعال می ماند.

براساس این مطالعه، زمان قرنطینه مناسب برای محصولات کاغذی یا مقوایی ساده حداقل ۲۴ ساعت و برای کتاب های پوشیده از پلی استر یا سایر پلاستیک ها و همچنین مواد پلاستیکی مانند سی دی و دی وی دی، ۷۲ ساعت است.

یکی از محققان مرکز کنترل بیماری های آمریکا نیز با تایید این موضوع، عنوان کرد: در مورد محصولات کاغذی، ما واقعاً نگران نیستیم و نیازی به یافتن راه های ضد عفونی کردن این مواد نیست. اگر واقعاً نگران این موضوع هستید، می توانید ۲۴ ساعت کتاب را در گوشه ای از خانه قرار داده و بعد به آن دست بزنید. البته مطالعات نشان می دهد زمان ماندگاری ویروس کرونا روی اسکناس چهار روز است.

راهکارچیست؟

ضدعفونی کتاب با گاز ازون

تیم تحقیق و توسعه نانو ویو با تکیه بر دانش و تجربه خود توانستند دستگاه مجیک باکس را  برای ضد عفونی کتب تولید کنند.استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده کتاب(UV sterilizer Cabin)  تنها  راهکار اصولی، مطمئن و کارآمد است. با این دستگاه می‌توانید کتب، اسناد و کلیه مدارکی که ممکن است آلوده به انواع ویروس، قارچ و باکتری باشند را ضدعفونی نمایید . به این منظور کافی است مدارک را در دستگاه UV sterilizer Cabin قرار دهید و پس از انجام عملیات ضدعفونی، مدارک را عاری از هرگونه ویروس، میکروب و قارچ استفاده نمایید.

Book sterilizerچگونه عمل می‌نماید؟

این دستگاه با استفاده از تایپ خاصی از لامپ‌های UV و UV LED  به همراه گاز ازن، تمام مدارک را ضدعفونی می‌نماید.

ظرفیت مخزن مجیک باکس تا 150 کتاب (با ضخامت 2 سانتی متر) و زمان مورد نیاز جهت استریلیزاسیون بین 45 الی 60 دقیقه می‌باشد. با استقرار این دستگاه کتابخانه‌ها، مراکز اسناد و آرشیو ها،  کارمندان و مراجعه کنندگان با اطمینان خاطر مدارک استریل شده در اختیار خواهند داشت.

برای خریه این دستگاه به فروشگاه مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاهتماس