_

 تب سنج دیجیتالی LEPU

_

یکی از انواع تب سنج ها تب سنج دیجیتالی می باشد که بدون تماس با بدن فرد می تواند تشخیص دهد که فرد تب دارد یا دمای بدن وی در حالت استاندارد قرار دارد . تب سنج های مختلفی وجود دارد که می توان به موارد مختلفی مانند تب سنج جیوه ای ، تب سنج درون گوشی ، تب سنج لیزری و … اشاره کرد . تب سنج ها جزو تجهیزات پزشکی پرکاربرد هستند ، زیرا در مواقع مختلفی مانند سرماخوردگی ، آنفولانزا و شیوع ویروس ها مانند کرونا می توان از آن ها برای بررسی علائم ابتلا استفاده کرد .

تب سنج جزو تجهیزات است که در بهتر است در منزل وجود داشته باشد که در صورت بروز بیماری در فردی بتوان از میزان دمای بدن فرد مطلع شد .

گاها پیش می آید که فرد احساس گرما دارد و فکر می کند که تب دارد ، لزوما احساس گرما نمی تواند نشان دهنده تب در فرد باشد و باید با استفاده از تب سنج میزان دقیق آن را بررسی کرد تا بتوان به طور دقیق تشخیص داد که دمای بدن فرد بالا است یا این گونه نیست .

تب سنج های دیجیتالی برای تشخیص تب از پرتو مادون قرمز استفاده می کنند به همین دلیل است که نیاز به تماس با بدن وجود ندارد .‌ این تب سنج ها سرعت بالایی در اعلام دمای بدن دارند و دقت آن ها نیز بسیار بالا است به همین دلیل استفاده از آن ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

از طرفی اهمیت بهداشت فردی نیز نسبت به قبل از اهمیت بیشتری برخوردار است و چون این تب سنج ها تماس مستقیم با بدن افراد ندارد می تواند نظر بسیاری را به خود جلب کند .

اگر قصد خرید تب سنج را دارید بهتر است نوعی از آن را تهیه کنید که از دقت بالایی برخوردار باشد ، معمولا تب سنج های دیجیتالی از دقت بالایی برخوردار هستند .

تب سنج غیر تماسی یا دماسنج لیزری جهت اندازه گیری دمای بدن، محیط و اجسام
خرید تب سج دیجیتالی

تشخیص احتمال کرونا 

قابلیت اندازه گیری دما ی محیط و اجسام از 0 تا 100 درجه

100 حافظه جهت ذخیره سازی سوابق اندازه گیری دما

سرعت اندازه گیری سریع کمتر از 0/5 ثانیه

دقت بالا در اندازه گیری

یک سال گارانتی محصول

فروشگاهتماس