مقدمه

Fast Sterile دستگاه ضدعفونی کننده محیطی و قابل حمل شرکت ایمن موج با برند Nano Waveمی باشد که با بهره گیری از اثر ضدعفونی کنندگی فوق العاده نور UVC به استریل سازی کالاها و موادی که نمی توان آنها را به سادگی جابه جا نمود و یادرون دستگاه های ضدعفونی کننده قرار داد (مانند: دستگیره در، سطح میزها، دسته صندلی ها و …) می پردازد. این دستگاه مجهز به دو عدد لامپ ،UVC و یک عدد کارت تست UVاست که می توان با قراردادن آن در معرض تابش لامپ های دستگاه از به پایان نرسیدن عمر لامپ ها و قرارداشتن طول موج آن در محدوده 254 نانومتر که مناسب ترین طول موج جهت از بین بردن باکتری ها و ویروس ها است اطمینان حاصل نمود. همچنین یک عدد عینک و دستکش محافظ جهت افزایش ایمنی هنگام استفاده از دستگاه درون بـسـته بندی آن قرار گرفته اند. علاوه بر این تـایـیـدیه های کســب شده توسط این دسـتگاه از مـراکـز آزمایشگاهی، میزان 99٫99 درصد ضدعفونی سازی برای انواع میکروب ها را به اثبات رسانده است. 

 

ابعاد فست استریل برای ضد عفونی دستی
نکات ایمنی، استفاده و نگهداری از دستگاه
1

دستگاه را دور از دسترس اطفال نگه دارید.

2

از نگاه کردن مستقیم یا غیر مسقیم (بوسیله آینه) به لامــپ UVخودداری کنید. این کار ممکن است باعــث بروز آسیب هــای جدی به بینایی شما گردد.

3

از قرار دادن ظروف حاوی مواد اشتعال پذیر در معرض تابش دستگاه خودداری کنید 

( مانند الکل، بنیزین، تینر و …).

4

از قرار گیری پوست در معرض تابش نور ،UVبازتاب آن و یا اقدام به ضدعفونی سازی دست ها با استفاده از این دستگاه جدا پرهیز نمایید.

5

استفاده از این دستگاه جهت ضدعفونی سازی آب مناسب نیست؛ ضمنا پیشنهاد می گردد پیش از انجام ضدعفونی سازی روی سطوح نمناک و خیس، اقدام به خشک کردن این سطوح نماییم تا اثر UVبر میکروب ها بیشتر گردد.

6

جهت افزایش اثر ضدعفونی سازی دستگاه، قبل از آغاز فرآیند ضدعفونی سازی، سطح مورد نظر جهت ضدعفونی سازی را با دستمال پارچه ای تمیز از خاک و غبار تمیز کنید.

راهنمای استفاده فست استریل
ضد عفونی با uv
ضد عفونی بدون الکل
راهنمای استفاده فست استریل
ضد عفونی فرابنفش
کابین ضد عفونی کتاب لباس
نحوه استفاده و راه اندازی

با رعـایت نـکات ایمنی اشاره شده در بـخش قبل و پس از استفاده از عینک و دستکش محافظ که به همراه دستگاه ضدعفونی ساز و درون بــسته بندی آن قـرار داده شده اند، دســتگاه را بــه بــرق متــصــل می نماییم. با اتصال برق ورودی، می توان با استفاده از کلید قرار گرفته در کنار فیوز دستگاه، لامپ های UV را روشن نموده و فرآیند ضدعفونی سازی را آغاز کرد. با نگه داشتن دستگاه در فاصله کمتر از 5سانتی متری از سطـحی کـه درحال ضدعفونی سازی آن هستیـم، سعی میکنیم با جابه جایی دستگاه روی سطح مورد نظر جهت ضدعفونی سازی، تمامی سطح مورد نظر تحت تابش UV قرار گیرد. این فرآیند را 3الی 4 مرتبه تکرار می نماییم.

نحوه استفاده و راه اندازی
دستکش و محافظ اشعه uv فست استریل
نگهداری دستگاه و نکات پس از استفاده
1

 پس از پایان فرآیند ضدعفونی سازی، از جدا نمودن دستگاه از برق اطمینان حاصل کنید.

2

سطوح داخلی دستگاه و همچنین سطح لامپ های UVهمواره باید تمیز نگهداشته شوند. این کار به وسیله پارچه مرطوب با آب ولرم (بدون استفاده از مواد شوینده و حلال ها) انجام خواهد گرفت.

3

طول عمر مفید گارانتی شده لامپ در این دستگاه حداکثر 5000ساعت می باشد که بهتر است جهت جلوگیری از افت کیفیت توان خروجی لامپ پیش از این میزان استفاده، اقدام به سفارش لامپ و تعویض آن نمود.

4

بهتر است تعویض لامپ ها به وسیله تکنسین متخصص انجام پذیرد.

5

در صورت شکستن لامپ های ،UVبا بازکردن در و پنجره ها، محیط را به مدت حداقل 10دقیقه تخلیه نمایید. درنهایت جهت جمع آوری لامپ شکسته به هیچ عنوان از جارو (جاروبرقی) اســـتفاده نکنــید. ابــتدا تکه های شــکســته لامــپ را جمع آوری نموده و سپس محل شکستن لامپ را با دستـمال مرطوب پاک کنید.

6

به دلیل داغ شدن لامپ ها پس از استفاده، از دست زدن به آن ها بلافاصله پس از اتمام عملکرد دستگاه اجتناب نمایید.

کارت تست UV
کارت تست uv دستگاه نانو ویو
فروشگاهتماس