دستگاه ضدعفونی کننده فست استریل fast Sterile

_

 فست استریل

_

دستگاهی است که نه تنها می تواند جز جدایی ناپذیر بهداشت و سلامت فردی و عمومی باشد بلکه به واسطه قابل حمل بودن، کاربری آسان، خاصیت ضد عفونی کنندگی تایید شده، وجود لامپ های UVCو طراحی منـحصر به فرد خود می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی میکرو ارگانیسم های مضر را از بین ببرد.

دستگاهی که برای شما هیچ گونه حد و مرزی در مبارزه با آلودگی ها باقی نمی گذارد. با بــرخـــورداری از قابلیت جا به جایی و حمل آسان، کاربر راحت تر از آن چه فکر کند می تواند از آن بهره مند شود: تنها کافی اســــت با اتصال آن به جــــریان بـــرق و رعایت نکــات ایمنی استفاده از محصول )شامل عینک، دستکش و ماسک( دســــتگاه را به مدت 5ثانیه و در فاصله 5سانتی متری آن چه نیاز به ضدعفونی سازی دارد قرار دهیم تا پس از آن هیچ گونه اثری از میکروب باقی نمانده و به جای آن لبخند رضایت بر چهره شما نقش ببندد.

اشعه uvc

UVC

هوم استریل ضدعفونی کننده

ضدعفونی کننده موادغذایی

هوم استریل مواد ضدعفونی کننده سطوح

ضدعفونی کننده اشیاء

نابودی 99.99% میکروب ها و ویروس ها

بدون تأثیرات مخرب

استریل محیط با اشعه uv
وزن1 کیلوگرم
زمان ضدعفونی5 ثانیه
مصرف برق20W
عمر مفید لامپ5000 ساعت
لامپ2 عدد
رفلکتور داخلیدارد
_

نکات ایمنی

_
f1

استفاده از دستکش موجود در بسته بندی محصول نه تنها موجب افزایش ســطـــح ایــمــنــی و ســلامـت کاربران دستگاه می گردد بلکه در فرآیند استفاده از محصول نیز ضروری است.

f2

استفاده از ماسک بهداشتی به منظور کاهش خطر ابتلا به بیماری ها در هر شرایطی اقدامی هوشمندانه است، این امر در هنگام کار با دستگاه نیز برای کاربر اطمینان خاطر فراوانی فراهم خواهد کرد.

f3

به منظور افزایش سطح ایمنی و سلامت فردی کاربردستگاه و ایجاد تــجـــربه ای لذت بــخـــش، پیــشنهاد ما استفاده از عینک Anti UV همراه با محصول است.

_

کاربردها

_
1

خانگی

اهمیت پاکیزگی و بهداشت محیط خانه بر هیچ کس پوشیده نیست، از این رو فست اســتـریل با عملکردی سریع و قدرت ضـــدعفـــونی سازی فراوان خود به راحتی می تواند این مهم را انجام دهد.

جزییات بیشتر
2

اداری

مراقبت از سلامت کارکنان در محیط کار موجب افزایش نرخ بهره وری سازمان می گردد؛ با توجه به این امر کاربرد دستگاه فست استریل به واسطه امکانات و ویژگی های منحصر به فرد خود می تواند بهترین گزینه ممکن باشد.

جزییات بیشتر
3

عمومی

از آن جا که مکان های عمومی پتانسیل بیشتری برای آلودگی و به دنبال آن بیماری های گوناگون دارند، به کارگیری فـــسـت اســـتریل با توجه به برخورداری از لامپ های UVCاحتمال ابتلا به بیماری ها را کاهش می دهد.

جزییات بیشتر
فروشگاهتماس