دستگاه ضدعفونی‌ کننده هوم استریل Home Sterile

این مـحـصول برای ضـدعـفـونی و اسـتریل کردن تمامـی اشیا بدون آسـیب هایی که مـواد ضــدعــفــونی کننده شـیمیایی دارند اســتفاده می شود. بــعد از مــدت زمــان 5تا 20 دقیقه که پروسه ضدعفونی به اتمام می رسد اشیا گذاشته شده در هوم اســتریل عـاری از هرگونه میکروب خواهند بود و قابلیت استفاده مجدد را دارند.
دسـتگاه هوم اســـتریل دارای کاربری های مختلفی همـچون خـــانگی، اداری، پزشکی و فروشگاهی است و به واسطه همین گوناگونی تلاش شده طراحی آن به گونه ای باشد که استفاده از آن برای کاربر آسان باشد.

به این منـــظــور، هر آن چه تصور می کنید دارای بار میکروبی است را داخل هوم استریل گذاشته و متناسب با زمان پیشنهادی برای هر کدام ( بهینه ترین زمان برای هر وسیله در راهنمای محصول موجود است ) زمان سنج را تنظیم کرده و دستگاه را روشـــن کنید. پس از پـــایـــان فــــرآیـــنـــد ضدعفونی سازی با خیالی آسوده از اشیا ضد عفونی شده استفاده نمایید.

اشعه uvc

UVC

هوم استریل ضدعفونی کننده

ضدعفونی کننده موادغذایی

هوم استریل مواد ضدعفونی کننده سطوح

ضدعفونی کننده اشیاء

نابودی 99.99% میکروب ها و ویروس ها

بدون تأثیرات مخرب

هوم استریل مناسب برای ضد عفونی منزل،محل کار و فروشگاه
وزن9 کیلوگرم
ابعاد53cm*40cm*30cm
حجم53 لیتر
عمر مفید لامپ5000 ساعت
رفلکتور داخلیدارد
_

زمان پیشنهادی برای ضد عفونی

_
دستگاه ضد عفونی کننده اشعه uv هوم استریل
_

کاربردها

_
1
انواع ضدعفونی کننده ها

خانگی

با توجه به شــیــوع ویـروس کــرونا و نگرانی های ایجاد شده به واســـطه آن یکی از راه های پیشگیری از ابتــلا به بــیـماری، ضدعفونی کردن هر آن چیزی است که قصد داریم به خانه ببریم؛ در این راســـتا دســـتگاه هــوم اســـتریل با بهره گیری از فناوری UVC شما را از وجود هر گونه مـــیکـروبی آسوده خاطر خواهد نمود.

جزییات بیشتر
2
شما میتوانید باز هوم استریل برای ضد عفونی محل کار استفاده کنید

اداری

از آن جا که هر روزه زمان زیادی را در محل کار و با پرونده های گوناگون سـر و کار داریم و این امر خطر آلودگی و در نتیجه ابتلا به بیماری را افزایش می دهد؛ مــی تــوان با بــهــره گــیـــری از تــابــش اشــعه UVCدســتــگــاه هوم استریل نه تنها محیطی امن را فراهم نمود بلکه فعالیت های کاری خود را با فراغ بال و رضایت خاطر انجام دهیم.

جزییات بیشتر
3
راحت و بی دردسر از کرونا خلاص شوید کنید

فروشگاهی

برای فراهم نمودن بستر خــریدی لذت بخش، تــامـین رضـــایت و ایجاد تـــجربه ای دلـــنــشــین برای مشـــتریان در دوران شــیــوع ویــروس کـــرونا می توان با به کارگــیــری فـــنـــاوری UVC که دارای تـــایــیدیه های معــتبر در زمینه ویروس زدایی است اطمینان خاطر را برای مشتریان ایجاد کرد. 

جزییات بیشتر
4
از بین بردن کرونا در مراکز درمانی

پزشکی

یش از همه گیری کرونا نیز وجود استانداردهای بهداشتی در مکان های درمانی امری اجـتناب ناپذیر بود،با این حال پس از آن علاوه برالزامات پیشین ضـدعـفونی کردن تمامی وسایل در برابر این ویروس امری است بدیهی. هوم استریل با برخورداری از لامپ های UVCآرامش خاطر را به شما هدیه می دهد.

جزییات بیشتر
فروشگاهتماس