دستگاه ضدعفونی کننده محیطی کرونا کیلر Nano Wave

یکی از رایج ترین راه های ابــتــلا به بـــیـــماری های عــفـونی وجود عوامل بـیماری زای مــحـیطی است. حضور این پاتوژن ها بر روی سطوح مختلف و جریان هوا، مکان های عــمومی، ســــازمان ها، هتـل ها و بــیمارستان ها را به محل مستعدی برای ابــتـــلا به بیماری های مختلف تبدیل نموده است. با این حال کرونا کیلر با برخورداری از تابش اشعه فــرابنفش و کاربری آسـان به واسطه متحرک بودنمی تواند نگرانی های موجود را از بین ببرد.

بهترین انتخاب مــمکن برای مکان هــایی همچـون: هـتــل، بیـمارستان و سازمان ها که ناگزیر از حضور و رفت و آمد مراجـعه کنــنــدگان هستند می باشد، چرا که به واســطه اســتفاده از آن محیطی ایــمــن و امـــن فراهم می گردد: به منظور ضد عفونی سازی محیطی به وسعت 100 مــتــر مــربــع و با در نظر گرفتن راهـــنمای محـــصــول می بایست با استفاده از ریموت کنترل و متناسب با چــیدمان اشـــیا و با رعایت این نـــکته که برای هر ناحیه، زمانی در حـــدود 5تا 10دقــیــقه تــابش نیاز هست؛ دســتگاه را روشـن نموده سپس به واســـطه متحرک بودن آن و برای پوشش کامل محــیط آن را جا به جا کرده تا در مدت یک ساعت تمام فــضای مورد نظر به طور کامل ضد عفونی گردد.

اشعه uvc

UVC

هوم استریل ضدعفونی کننده

ضدعفونی کننده موادغذایی

هوم استریل مواد ضدعفونی کننده سطوح

ضدعفونی کننده اشیاء

نابودی 99.99% میکروب ها و ویروس ها

بدون تأثیرات مخرب

ضد عفونی کننده اشعه uv
زمان ضدعفونی1 ساعت (100 متر مربع)
عمر مفید لامپ5000 ساعت
لامپ30W*4
ابعاد150cm*40cm*40cm
_

کاربردها

_
1

هتل

وجود گردشگران لازمه رونق و بقای صــنـعت گردشگری است و اطمینان از ســفری ایمن و سلامت محورضامن اقـبال هر چه بیشتر آن ها ست؛ به کارگیری کرونا کیلر در هتــل ها تضـمـینی است بر نبود میکروارگانیسم های بیماری زا

جزییات بیشتر
2

درمانی

فـــراوانی مــراجعه بـــیـــماران گــوناگون مــحـیط مــناســـبی را برای رشد و انــتشار عوامل میکروبی در بیمارستان ها فـــراهـــم نـــموده که این امــر به تنهایی می تواند بــهــداشت مــحیط را به خــطر بیاندازد. در چنـین شـرایطی لـزوم استفاده از کرونا کیلر به منظور کاهش آلودگی های محیطی و نرخ عــفــونت های بــیــمارستانی امری اجتناب ناپذیر است.

جزییات بیشتر
3

سازمان ها

فراهم نمودن رضایت خاطر و تلاش در جـــهت بـــهـــبـــود بهداشت و سلامت کارکنان جزء اهداف هر سازمانی است. کــــــرونـــا کـــیــــلـــر و عـملــکرد منـــحــــصـــر بــــه فــــــرد آن در ضد عفـونی سازی محیطی، همــراهی است مـطـمئن در این مسیر.

جزییات بیشتر
فروشگاهتماس